Ik heb weer eens de decoupagelak te voorschijn gehaald en dit ei met decoupagetechniek bewerkt. Zo leuk om weer eens te doen.
Ik heb decoupagepapier gebruikt en zelf bestempeld maar met servetten kan het natuurlijk ook prima. Te maken voor ieder interieur of smaak.
 |
leuk bewerkt met parelhoenveertjes, bloemetjes, kant etc |
 |
een paar uitgestanste vlinders mogen natuurlijk ook niet ontbreken |
 |
dit lieve vogelhuisje moest er bij
Benodigdheden: deelbaar ecoshape ei Bazzill cardstock java decoupagelak decoupagepapier skagen Stans Joy vlinder stans CC design vlinder diverse stempels parelhoen veertjes touw charm vogelhuis en hartje(roest) bloemetjes Stazon inkt zwart stempelinkt copper witte verf Viva parelpen creme
Werkwijze: Schilder eerst het ei met de witte verf Stempel verschillende afbeeldingen met zwarte stazon op het decoupage papier. Ik heb een tekst gebruikt en een swirl. Scheur vervolgens de gedeeltes die je wilt gebruiken af en plak ze met de decoupagelak op. Stukjes mogen elkaar overlappen. Heb je alles beplakt laat dan goed drogen. Vervolgens stempel je nog indien nodig hier en daar een swirl rechtstreeks op het ei en ik heb nog een vogeltjes stempel gebruikt en die met copper op het ei gestempeld. Plak een kantje langs de onderste rand van het bovenste gedeelte van het ei en plak daarlangs een stuk touw. Plak en steek daar wat veertjes bij en wat bloemetjes en eventueel een charm. Stans de vlinders uit en bewerk deze met de viva parelpen Plak aan de achterkant van het ei nog wat veertjes, bloemetje en een hartje van roest. Uiteraard kan je dit ei helemaal naar eigen keuze versieren, maar dit paste het beste bij mijn interieur. Uiteraard zijn de materialen weer via de webwinkel te bestellen. Veel plezier met het maken |
1 opmerking:
Ik zag je eieren al in de webwinkel.
En wat zijn ze leuk.
Super mooi voorbeeld heb je er weer mee gemaakt.
Mooi kleurtjes!!
Lieve groetjes Noriko
norikoskaarten.blogspot.com
Een reactie posten